contact Piusschool


  • Telefoon: 0294 281314
  • Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Welkom op de Piusschool

Op woensdag 20 november en vrijdag 13 maart van 09.00 tot 12.00 uur, houdt de Piusschool opendag. U bent van harte welkom om kennis te maken met onze school.

We zijn een kleine basisschool met een persoonlijk karakter, waar ieder kind gezien wordt. De Piusschool bestaat al ruim 100 jaar en heeft een sterke binding met het dorp Abcoude en de maatschappij daaromheen. 

Ons team is ervaren en gedreven, onze aanpak betrouwbaar en modern. We hebben oog voor de individuele behoeftes en talenten van ieder kind. We stimuleren niet alleen de prestaties van het kind maar ook de sociaal maatschappelijke ontwikkeling.

Het is ons doel om ieder kind optimaal te onderwijzen en te begeleiden, zodat het zich evenwichtig, sociaal en succesvol kan ontwikkelen tot een gelukkig mens, met waardevolle bagage voor de toekomst!

Overige websites

Kalisto logo 3 300x106